mohammad sima
ارزش غذایی سوهان تبلتی

ارزش غذایی سوهان تبلتی

سوهان تبلتی محمد سیما، همان سوهان حبه ای است که در جعبه مقوایی مستطیلی مانند شکلات بسته بندی شده است و شما می توانید به راحتی آن را با خود حمل کنید و برای مشاهده خواص سوهان تبلتی در ادامه با ما همراه باشید. در این مقاله به ارزش غذایی سوهان تبلتی می پردازیم.

 

سوهان تبلتی

با خرید سوهان تبلتی، این شیرینی تو جیبی می توانید هنگامی که سرکار هستید. و یا در خانه نیستید آن را در کنار یک نوشیدنی گرم نوش جان کنید و از آن لذت ببرید.

این سوهان هم به دلیل بسته بندی کوچکی که دارد و هم استفاده از سوهان حبه در آن باعث شده است که یک میان وعده دلنشین باشد و می تواند همیشه همراه شما عزیزان باشد.

 

ارزش غذایی سوهان تبلتی

با نگاهی به مواد اولیه به کار رفته در تهیه سوهان، می‌توان دریافت که این شیرینی سرشار از فواید و دارای ارزش غذایی بالایی است. ترکیبات سوهان شامل مواد طبیعی است که هرکدام به طور جداگانه مزایای فراوانی دارند.

افزودن چربی به سوهان، کالری آن را افزایش می‌دهد و بر قابلیت جویدن، طعم، بو، مزه و مدت زمان ماندگاری محصول می‌افزاید.

البته در میان چربی‌ها، کره طعمی چشمگیرتر دارد و هنگام پخت به همراه هل و شکر طعم تافی‌مانندی را به سوهان می‌دهد، اما فراموش نکنید که کره، کلسترول، تری‌گلیسیرید و همچنین وزن شما را افزایش می‌دهد.

شکر نیز در صنایع پخت سوهان به منظور شیرین کردن، بهبود رنگ و از همه مهم‌تر به عنوان نگه‌دارنده افزوده می‌شود. و تخم‌مرغ هم به دلیل دارا بودن پروتئین، چربی و قسمت عمده‌ای از ویتامین‌ها،‌ ارزش غذایی محصول را افزایش داده و منجر به تردی و تازگی محصول می‌شود.

 

کالری سوهان

کربوهیدرات بیشترین سهم را در کالری سوهان به خود اختصاص می دهد. باید اضافه کنیم که کربوهیدرات های ساده از نوع قند بیشترین میزان مشارکت را در کالری شیرینی ها دارند.

بنابراین در مرحله اول، سوهان یک خوراکی انرژی زا است که میتواند بخش زیادی از انرژی روزانه شما را به لطف همین قند، تأمین کند.

 

خرید سوهان محمد سیما

شما می توانید با مراجعه حضوری به شعبات فروش سوهان محمد سیما و همچنین خرید اینترنتی از سایت، سوهان تبلتی را به راحتی خریداری کرده و تجربه ای متفاوت از طعم سوهان را به خود و اطرافیان هدیه دهید.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تگ ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سوهان تبلتی محمد سیما

فهرست مطالب

شاید شما هم بپسندید.

تومان 300,000
تومان 300,000

دیدگاهتان را بنویسید

محصول مورد نظرتان را جستجو کنید.